Mercedes G 270 dizel -02

Shitet nga: arjan 11 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Tiranë
mercedes g class/ 2002 /270cdi /jeshile / NE GJENDJE PERFEKTE. makina ka kushtuar 35000 euro. plus zgara plus gomat e reja. plus te gjitha gominat xhenerike qe i kam rezerve. makina ska pasur nevoje deri tani per asgje pervec vaj dhe filtra qe ian ndruar regullisht. Keto makina kane vlere te larte kudo qe te shikoni dhe nuk ju bie vlera. kjo makine shitet shume me pak se cka kushtuar por te me marin ne telefon vetem ata qe duan nje te tille.kjo makine nuk eshte per brenda ne Tirane . kjo makine eshte shume e sigurte per familjen, per ata qe punojne larg shtepise ne terene te veshtira , dhe per udhetime te gjata. kjo i ka te gjitha opsionet moderne per rehati dhe komoditet per ne dimer eshte e paisur dhe me kaldaje qe komandohet me pult. navigator etj etj.

faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim