Mercedes Cl-500 Benzin -02

Shitet nga: Mercedes Benz Cl-500 18 Dhj 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz Cl-500 benzine/gas. Full Option . Viti 2002 . Luck 2005 . Shume ekonomike dhe eshte ne gjendje shume te mire , me te gjitha dokumentat e paguara deri ne korrik 2015. Makina shitet per arsye mos perdorimi. Impiant gazi i sapo vene ,tipi i ri dhe shume ekonomik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim