Mercedes C220 CDI -02

Shitet nga: ervin 19 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
shes mercedes benc C220 viti 2002 full opsion,kamio automatike ekran te madh me navigator,sedilje elektrike me ngrohje,klima,sensor parkimi para dhe mbrapa,xhama elektrik,makina eshte ne gjendje te perkryer e sapoardhur nga gjermania e zhdoganuar dhe me targa..cmimi 6000 euro ose nderrohet me BMW seria 5,ose me krah anglez.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim