Mercedes - Benz ML 55 AMG -01

Shitet nga: GENTI 12 Tet 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes ML 55 AMG motorr benzine 5500 cc shum e mirembajtur me km origjinale dhe ne gjendje super perfekte makine qe eshte mbajtur vetem ne garazh AUTOMATIKE, sedilje meshine e zeze etj....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim