Mercedens 250 1989 -89

Shitet nga: dardan 28 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
kam per te shit nje makin mercedenx benx vit 1989. esht ne gjendje shum te mir gjenerike dhe mekanike,letrat ka tre dit se ju kan pagujt dhe ne kualidim ka ka kaluar vet, cmimi esht 1600 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim