Mercdes E220 Diesel -97

Shitet nga: mustafa 27 Tet 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES BENZ E220D NAFTE -ME SHERBIME TE KRYERA,VAJ FILTRA,RRIP TE NDERRUARA,DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE SHITET.
-VITI PRODHIMIT 1997
-165000 KM ORIGJINALE
- KAMBIO OTOMATIK- Ngjyrë GRI Metalizato,
- KASETOFON CD -
-Klima MANUEL ME 2 ZONE
-Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
-Timon hidraulik,
- Gomë reserve DISK
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe alumini 16 inches''3000EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim