Mercdes E 270 cdi -01

Shitet nga: Darli 14 Qer 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedes-benz E270 CDI. Viti prodhimit 2001. Full options,229 mij kilometrra e zez tapiceri lekure e zez,navi,tv,sensor parkimi, xhama elektronik , sedilje elektronike dhe me ngrohje,drita xenon, disqe sportive, goma michealin te blera 800 euro pak te perdorur. Makina nuk ka asnje goditje apo gervishtje. Ne gjendje shum te mire motorrike dhe te gjitha serviset i jan ber te MERCEDES BENZ! Cmimi i padiskuteshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim