Mercdes 250 diesel -97

Shitet nga: xhek 02 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz E-Class 250.
Ne gjendje te mire. Shitet per arsyeje mos perdorimi. Modeli Avantguarde, Air Conditon Clima, Sedilje lekure, Ndricimi xenon para dhe mbrapa (plus fenere rezerve nese nuk pelqeni xenon). Makina bere afro 155000 km te paluajtura. Letra te paguara deri me dhjetor te 2014. Dokumenta te rregullta.
Cmimi i diskutueshem. Mundesi nderrimi me Golf 5 ose Mercedes E-Class prodhime mbi 2003.
Cmimi 2500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim