Meercedez Benz 250 -97

Shitet nga: Luli 03 Krr 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
MAKINA SHITET ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE .ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI NE FUND TE 2015. MAKINA ESHTE E PAISUR ME KONDICIONER.AIR BAG. GJAMA ELEKTRONIK.ME GJAMA TE ZI PARA DHE MBRAPA. Etjer..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim