MAZDA 2 1.4 DIESEL -04

Shitet nga: mazda 14 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 2
Mazda 2 , 1.4nafte.E sapo ardhur nga italia. Me dogan te paguar..
Te dhenat teknike

Kilometra te pershkruara:184000.klm origjinale
Motorri: Nafte,4 pistona..super ekonomike..
Kamjo manuale 5 marshe

Konsumi i karburantit(i kombinuar)3.5/100 klm
Konsumi i karburantit(urban):5.5. 100 klm

Numri Dyerve:4/5
Numri:Vendeve 5
Ngjyr Gri metalizato..


Kondicjoner
Kasetofon On board , origjinal i mazdes
Me komanda ne timon
Te 4 xhamat me komandim elektrik,bashke me pasqyrat
Me sensore parkimi
Timon hidraulik
Airbag (Ballor/Anesor/Koke)
ABS(Sistem Anti Bllokim Gomash dhe Frenimi)
SRS
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,me sherbime te kryera.me liber sherbimesh .
NUk ka asnje gervishtje apo demtim si jashte dhe brenda ,
eshte perdorur vetemm nga 1 person ne Itali,
Makina eshte gati per cdo lloj testi , mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj
Eshte gati per koalodim (kontroll teknik ) dhe targa
Cmimi 2600 € PAK i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim