Mazda B series dizel -00

Shitet nga: arjan 21 Gsh 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
forisdtrad pik kap mazda viti prodhimit 2000 me kolometra 190000 origjinal me targa tr dhe taksa te paguara deri ne dhjetor me goa te reja 4 # 4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim