Makina Me Qera

Shitet nga: RENTAL CAR 18 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina Me Qera 0672020112 Makina Me Qera rent a car me cmimet me te lira ne tregun shqiptar rent a car albania sherbimet tona dhe ne aeroport vetam nje telefonat dhe ne jemi aty si dhe ne cdo qytet vlore fier tirane dhe ne te gjith shqiperine .....
MAKINA ME QERA NE TIRANE,DURRES,FIER,VLORE,SARAND,SI DHE NE TE GJITH SHQIPERIN MAKINA ME QERA DUKE NISUR NGA 15 EURO DITA PER 30 DITE DHE NESE JU NUK MUNDENI TE VINI NE ZYRAT TONA NE JU A SJELLIM MAKINEN KU NDODHENI JU... WWW.TIRANA-RENTAL-CAR.COM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim