MUNDESI NDERIMI ME TURAN 2003 E LART

Shitet nga: bora 22 Maj 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
wv bora 1.9 nafte i jane nderuar te gjitha filtrat ,rripi i fazes,bashke me guzhinetat , pompa e ujit ,vaji si dhe i eshte vene turbo e rre me 1 vit garanci domethene eshte nje makine me rreth 90.000 km garanci me grabelino hekuri ,me televizor, sistem alarmi, disqe alumini origjinale wv. klimatronik Me pak fjale full opsion shitet ose ndrohet me wv Turan plus diferancen ? VEMENDJE ???? MAKINA PAS 9.000 KM KA NEVOJE PER VAJ, DHE PAS 80.000 KM KA NEVOJE PER SHERBIMET E TJERA SI RRIP FAZE ETJ ESHTE GATI PER CDO PROVE DHE TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA JANE TE DOKUMENTUARA NGA SERVISET MAKINA KA 4 MUAJ NE SHQIPERI DHE KA ERDHUR NGA ITALIA . ..TAKSA SIGURACION DERI NE JANAR KOMUNIKIM VETEM ME PERSONA QE DINE TE VLERESOJNE MAKINA CMIMI 4800 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim