MITSUBISHI L200 OKAZION -01

Shitet nga: Altin 12 Qer 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
Pershendetje, shes MITSUBISHI L200, nafte, me motorr 2400cc, e vitprodhimit 2001, me kondicioner, NE GJENDJE TE SHKELQYER xhenerike dhe motorrike, makina shitet per arsye mosperdorimi, dokumentat te rregullta dhe te paguara per nje vit, deri ne muajin maj te vitit 2015, per makinen mund ta merrni ta verifikoni per sherbimet qe sapo jan ber, mbi 480 mij lek pjese xhenerike, dhe i jan nderruar 2 gomat e para jan vene te reja, makinen ai qe e mer nuk ka nevoj per 3 vjet mos te investoje ne makine. Çmimi eshte i arsyeshem , Se shpejti dhe fotot , makina eshte me dy bateri dhe njeren, e ka te re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim