MITSUBISHI COLT 1.2, ME DOGANE , 4 PORTA , 4200 ..

Shitet nga: Ilir 27 Krr 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
MITSUBISHI COLT , VITI 2005 , MOTORR 1.2 BENZINE , ME 4 PORTA , NGJYRE GRI , DISQE ALUMINI , KONDICIONER , ME OPSIONE NE TIMON , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , CD , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME 127.000 KM , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 4200 EURO
CEL : 0698506543
CEL2: 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim