Mini Cooper -04

Shitet nga: mini cooper 06 Dhj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini cooper ngjyre e hirit 1.6 benzin .. makina ne gjendje shume te mire xhenerike dhe elektike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim