MINI COOPER S, PANZANI TUNING -06 pa dogane

Shitet nga: greg 07 Tet 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR   8 500 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte me liber servisesh, ngjyre portokall mat, detajet metalike dhe plastike jan lyer ne boj te zez , disqe 18 te zeza lucido, marmita Inox, kroskot portokall mat. per momentin makina gjendet ne itali, te kontaktoje kush eshte vertet i interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim