MINI COOPER ONE , AUTOMAT , ME DOGANE , 4400 EURO

Shitet nga: VINI 09 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Tiranë
MINI COOPER ONE, VITI 2002 , MOTORR 1.6 BENZIN , KAMBIO AUTOMAT ( TIP TRONIK ) , DISQE ALUMINI , CD , KONDICONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE PERFEKTE ME 122.000 KM , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 4400 EURO
CEL ; 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim