MINI COOPER 1.6 -02

Shitet nga: Ilir 16 Maj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
MINI COOPER , VITI 2002 , MOTORR 1.6 BENZINE , NGJYRE MENTE , KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , CD , DISQE ALUMINI , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ME DOGANTE ,TE PAGUAR, CMIMI : 3900 EURO
CEL : 0692126959
CEL2: 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim