MERCEDEZ BENZ EVO 280 CDI -06

Shitet nga: Olsi 26 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Komuna: Tiranë
SHES MERCEDEZ BENZ E-CLASS EVO 280 CDI . SENSOR PARKIMI SENSOR SHIU, SALLON MESHINE NGJYR TE ZEZ SENDILJE ME NGROHJE/FTOHJE ,DHE SHUM OPSIONE T TJERA. MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR NGA CDO ANE DHE ESHT GATI PER CDO PROV NGA ANA JUAJ . PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NR E TEL : 0696301398 JU FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim