MERCEDEZ BENZ -01

Shitet nga: Mentor 02 Nën 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Tiranë
ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE TE PAGUARA DERI NE MARS 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim