MERCEDES E CLASS 270 AVANGARD -04

Shitet nga: besi 18 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET OKAZION E CLASS 270 AVANGARD MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE. ME TE GJITHA SERVISET E BERA NE KOHEN E DUHUR. FOTOT E MEPOSHTME FLASIN VETE, SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim