MERCEDES E 220 Diesel -97

Shitet nga: mustafa 28 Tet 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Dokumenta te rregullta & siguracion te prere deri ne 29 MAJ 2015
Makina ne gjendje shume te mire sic e shikoni dhe vet !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim