MERCEDES C 320 DIESEL -07

Shitet nga: C KLAS 320 17 Nën 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shite c klas viti 2007 avangard 120.000kilometra e gatshme per cdo prov makina ka te gjitha sherbimet e bera dhe taksat e paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim