MERCEDES C 200 DIZEL -07

Shitet nga: Ermal 09 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHES MERCEDES BENZ C CLASS 200 VITI TETOR 2002 165000
KM ORIGJINALE NGJYRA BLU E ERRET, KAMJO AUTOMATIKE... SEDILJE ELEKTRIKE ME COPE, BLU NE GJENDJE SHUME TE PASTER DHE ME SISTEMIN E NGROHJES... 4 XHAMA ELEKTRIKE,PILOT AUTOMATIK, SENSOR DRITE, SENSOR SHIU ,DISQE 16" ME GOMA TE REJA VAJ E FILTRA TE SAPONDERRUARA + GOMINA TE REJA. MAKINA KA NJE VIT QE KA ARDHUR NGA GJERMANIA NE SHQIPERI EDHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE E MBAJTUR DHE ME DEKUMENTACION TE RREGULLT.....
CMIMI ---6100 EURO--- I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim