MERCEDES BENZ S 500 -02

Shitet nga: anelo 09 Dhj 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET MERCEDES BENZ S500 NE GJENDJE PERFEKTE ME 173 MIJ KM ORIGJINAL ME XHAMA TE ZINJ FOTO ELEMENT PARA MBRAPA, SENDILE LEKURE TIMON DRURI KROSKOT DRURI BAGAZH ME BUTON SEDILJE ME LEVIZJE ME MASAZH FRYRJE,HAPJE SIPER DRITA NEON ORIGJINALE DISCE AMG MAKINA KA DHE NJE OPSION TE VECANT RRIT DHE UL SHPEJTESIN SIPAS DISTANCES SE MJETEVE TE TJERA.
CEL.0692067319
CEL.0682387478
EMAIL.lekaj_anton@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim