MERCEDES BENZ E 270 AVANGARD -04

Shitet nga: besi 13 Nën 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET MERCEDES BENZ E CLASS 270 AVANGARD MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI NGA ANA MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE. TE GJITHA SERVISET U JANE BERE NE MENYRE TE RREGULLT. FULL OPTION. FOTOT E MEPOSHTME FLASIN VETE. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim