MERCEDES BENZ C270 CDI AVANTGARDE -01

Shitet nga: denis 21 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES BENZ C270 CDI AVANTGARDE VITI 2001
FULL OPTION
Sedilje dhe timon elektrik.
Tapiceri lekure.
Pasqyra elektrike me palosje.
Me dy kopje celsash.
Disqe alumini. Me liber servisi
Shume e shpejte, Fuqia 170 hp

TAKSA deri ne gusht 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim