MERCEDES BENZ C220 CDI,AUTOMAT,VITI 2000,CMIMI 4..

Shitet nga: MERCEDES BENZ 09 Krr 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
MERCEDES BENZ,C220 CDI,NAFTE,VITI 2000,NGJYRE GRI METALIZATO,AIR BAG,SRS,SENSOR PARKIMI,KONDICIONER,OPSIONE NE TIMON,DISQE ALUMIN,NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA DHE KILOMETRA ORIGJINALE,MAKINA ESHTE ME TARGA DHE TAKSA TE PAGUARA PER VITIN 2014, CMIMI 4200 EURO I DISKTUESHEM

CEL:0699784831
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim