MERCEDES BENZ C 220 CDI -02 me dogan te paguar

Shitet nga: benz 24 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET MERCEDES C220 CDI VITI 2002 ME PORTOBAGASH NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE GJENERIKE . 6 MARSHE KONDIZIONER . GOMA TE REJA
DOKUMENTA TE PAGUAR DERI NE MAJ 2016

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim