MERCEDES BENZ C 220 AVANTGARDE -02

Shitet nga: c class 23 Gsh 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
SHES MERCEDES BENZ C CLASS 220 VITI 2002 AVANTGARDE MANUAL ME 6 MARSHA. GOMA TE REJA TE GJITHA SERVISET E KRYERA SKA NEVOJE PER ASNJE SERVIS I SAPO ARDHUR ME TARGA TE PAGUARA PARA 1 JAVE,NDERROHET ME MAKINE ME KAMIO AUTOMATIKE. MAKINA E KA CDOGJE FUNKSIONALE.TAPICERIA DHE GJITHE MAKINA ESHT SHUME E PASTER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim