MERCEDES 250 DIESEL -92

Shitet nga: PETRIT 26 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
SHITET MERCEDES BENZ 250 SALLON LEKURE , NGJYR PANA METALIXATO ,ABS DISQE ALUMINI, PASQYRA ELEKTRIKE ,TARGA AA..NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE...DEKUMENTAT I KAN MBARUAR PREJ 4 MUAJSH...1.2 MILION I DISKUTUSHEM 0674022159

Tel. : 0674022159
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim