MAZDA MPV 2.0 NAFT -02

Shitet nga: Jurgen 17 Dhj 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makina mazda familjare. Shum e pershtatshme per udhetime dhe me shum hapsir te brendshme. Dyert e pasme me shin. E gatshme per cdo prov.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim