MAZDA -03

Shitet nga: mandi 30 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Mazda~~~> makina eshte me dogane.. e sapo ardhur... dhe esht nje makin shum e paster si nga brenda ashu dhe nga jasht nuk ka asnje gervishtje .. viti 2003 .km 160.000.me clima
2.0 dizel ... makina esht me tavan xhami.makina po ashu ka goma te reja, esht 7 vendes ku sedilet e fundit jan me palosje.
Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim