MAKINE FORISTRADE NISSAN TERRANO -00

Shitet nga: NIKOLIN MUSTAFA 31 Maj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Dogane dhe siguracion te paguar per nje vit. Ka hyre ne janar .
Me nafte , kilometrazhi 260.
Shitet pasi pronari jeton ne itali dhe nuk perdoret.
Eshte me 6 vende. eshte perdorur vetem 1 jave.
per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel : 0686133253 ose 0666549575
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim