Linkoln Navigator -06

Shitet nga: privat 13 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Tiranë
linkoln navigator 5.4 lt ne gjendje shum te mir i bler me 0km me dogan targa tr.mund te bej dhe trampa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim