Lexus RX 350 benzin -06

Shitet nga: Lexus 13 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION Lexus RX 350 . Viti 2006 . Benzin 2.3 .Km 16.104. Klima ,Drita xenon. Xhama te zinj. Sensor dhe kamer mbrapa, Kamio Tip Tronik.Mbyllje bagazhdi me buton. Dogan e paguar letra te prera. Makina eshte ne gjende super dhe e pa perdorur me vetem 16 mij Km . Shitet per arsye emigrimi . Cmimi OKAZION 10.000 Euro i diskutushem .Tel 069 63 43 361
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim