Lexus GS 300 Benzin Gaz -00 OKAZION!!!!

Shitet nga: . 20 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet, vetura Lexus GS300 vit prodhimi 2000. Makine esht kthyer ne benzine gaz. Makina ka disqe 19 me goma te reja si dhe disqet origjinale me goma te reja. Makines i jane kryer te gjitha sherbimet por kam dhe pjese rezerve si frena vajra viltra gomina shpatulla. Makina esht ne gjendje te perkryer. Shitet per arsye mos perdorimi. Makina ndodhet ne Tirane.


-----------------


Mercedes bmw audi ford nissan kia hyundai vw volkswagen fiat lancia renault peugeot benz Smart micra golf gol polo punto class s c ml x5 x6 cls clk glk gl g
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim