Land rover -04

Shitet nga: Turi 25 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Land rover frelander Targa angleze pa dogane Full opsion ...1 sendilje me ngrohje .2 sensor parkimi.3 Sendile lekur dhe kamosh bezh.4 Xhami Me rrezistence perpara.5 Xhama elektrik .6 Motorr 2.0.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr .0666637494...I gatshem per cdo lloj prove ..vetem bleres serjoz ...3500 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim