Land Rover Range Rover dizel -04

Shitet nga: Dori 04 Tet 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Okazion Range Rover Vogue, shitet ose nderrohet. Makina eshte full eshte ne gjendje te shkelqyer. Shitet 12000 euro. Ka 2 celsa si dhe ka 131 mije km. Per nderrim preferohet bmw ose benc ose golf 6
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim