Land Rover Freelander dizel -01

Shitet nga: xhafer 06 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 400 EUR   5 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Land Rover Freelander 4×4 TDI 2001
me marsh automatik...
I ardhur nga Zvicrra , me ulëse nga lëkura , klime ,cental dhe sensor nga prapa dhe para .
Ne gjendje shumë të mirë!
Edhe mundesi ndrrimi me vw.
Të interesuarit mund te lajmërohen ne +38649704000 edhe ne (viber).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim