Land Rover Freelander dizel -01

Shitet nga: Nini 16 Tet 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Land Rover (Freelander) me 5 dyer, ngjyre jeshile e erret.
Eshte me kambio manuale dhe ka motorr 1950 cc nafte.
Viti i prodhimit te 2001-shit.
Me taksa dhe siguracion te paguar deri ne mes te Gushtit 2015.
Me te gjitha kontrollet e kryera. Ka xhama elektrike, kasetofon sony
me CD dhe USB. Tapiceri e gjitha prej lekure ngjyre gri e hapur.
Makina eshte ne gjende shume te mire pune dhe e disponueshme
per cdo lloj prove.
Shitet thjesht per arsye mosperdorimi.

Nr. Cel: 0685260952
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim