Land Rover Freelander dizel -00

Shitet nga: urim 09 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shite LAND ROVER (freelander ) e sapo ardhur nga italia .e sapo targuar me targ tirane ,me te gjitha dekumentet ( letrat ) te paguara para 5 ditesh deri ne nentor 2015.
Makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike e xhenerike ,e gateshme pere cfardo lloj prove .
motorr ,1.9 shum ekonomike
nafte
kambio manuale
xhamat dhe pasqyrat elektrike
feneret me gradim
4x4 me vet takim automatik ne rast nevoje
me baxho.
te gjitha gomat perfshir edhe rezerven te reja.
ngjyre speciale gri.
tapiceri e persosur ( e paster ) e perdorur nga femer ne itali .
vo; makina edhe mund te nderrohet me nje makin familjare 6+1 WW.SHARAN ose FORD GALAXI e vitit 2000 e larte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim