Land Rover Freelander diesel -04

Shitet nga: henri 18 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 499 EUR

Komuna: Tiranë
Land Rover me targa belge e sapoardhur nga belgjika.Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe aktualisht ndodhet ne BERAT.e pa cdoganuar me 147 000 kilometra origjinale makina behet dhe kabrio nga mbrapa.Ju lutem vetem telefonata serioze por me shume sms sepse jam ne pune.Henri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim