Land Rover Freelander diesel -02 shitet/nderrohe..

Shitet nga: landrover 30 Dhj 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike,xhenerike,shume e mirmbajtur dhe disponon keto karakteristika.
motorr diezel 2.2 shume i mire , kambio automat 4x4. sistemi i drejtimit shume i mire. sistemi i frenimit shume i mire. amortizimi shume i mire. serdilje lekure me ngrohje. xhama elektrik. abs. srs.kondisioner. xhama te zi. parakolb ekstra fenere ekstra. kabriolet. nuk ka asnje gervishtje. i jane bere te gjitha sherbimet. rrypi i motorrit ,vaj, filtri i naftes, filtri i vajit,filtri i ajrit disponon dekumentacion te rregullt, dogane e paguar targim i ri,makina eshte okazion.

5000 euro cash dhe 6000 euro me nderrim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim