Land Rover Freelander 2006

Shitet nga: Land Rover 18 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Land Rover Freelander, 2.2 diesel, viti 2006.
Makina eshte full options, ne gjendje sh te mire motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim