Land Rover Discovery dizel -99

Shitet nga: Ardit 30 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri ne Tetor 2015.
Makina eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim