Land Rover Discovery diesel -95

Shitet nga: Alban 07 Nën 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
LandRover benzin+gaz, 4.0L, e sapo perfunduar, per gara, cdo pjese xhenerike eshte vene e re, dhe model sport... Per cdo detaj eshte mire te vini ta shikoni...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim