Land Rover Discovery Tdi -98

Shitet nga: ledian 18 Tet 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
-Land Rover Discovery 2.5 Diesel,
- Diesel
- Manuale
- Viti: fundi I '98
Ka 2 pal goma DHE 2 pal disqe , Te gjitha sherbimet e sapo bera . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove.

NR:tel: 0685726526

NR:tel: 0685072444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim