Lancia Ypsilon dizel -06

Shitet nga: Alban 15 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Eshte makine e komletuar dhe ne gjendje shume te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim